Gabinet  Psychologiczno - Terapeutyczny
O mnie ↓

O mnie ↓

Wybierz pracę, którą kochasz,

a nie przepracujesz ani jednego dnia w  życiu.                                   

                     Konfucjusz

Zdjęcię Klaudia Krukierek
Klaudia Krukierek – Psycholog, Neuroterapeuta, Oligofrenopedagog

Jestem absolwentką Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia w specjalności Neuropsychologia kliniczna. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie, a także na Zamkniętym Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach naukowych oraz szkoleniach z zakresu psychologii i psychoterapii. Jestem w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Oligofrenopedagogika. Posiadam  certyfikat ukończenia kursu terapii tDCS, oraz nowoczesny sprzęt niezbędny do pracy tą metodą. Ukończyłam również szkolenie z zakresu TSR-Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Jej głównym założeniem jest koncentracja na mocnych stronach klienta i pomoc w pokonaniu określonego kryzysu. W swojej pracy staram się dostosować odpowiednie techniki i narzędzia w zależności do sytuacji w jakiej znajduje się pacjent. Pracuję w oparciu o standardy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, kierując się zawsze Kodeksem Etycznym Psychologa, a dobro moich pacjentów i klientów jest dla mnie najważniejsze.

Pomagam osobom zmagającym się z trudnościami emocjonalnymi, konfliktami wewnętrznymi i zaburzeniami natury psychicznej. Wspieram  rodziny i pary w kryzysie. Wykonuję badania i testy psychologiczne. Dzięki terapii metodą tDCS pomagam osobom w leczeniu chorób o podłożu neurologicznym, również tym odpornym na leczenie farmakologiczne. Prowadzę terapię w rehabilitacji po udarach lub uszkodzeniach mózgu, demencji, afazji, w leczeniu depresji i zaburzeń lękowych oraz chronicznym bólu neurogennym. Metoda tDCS skutecznie wykorzystywana jest także w rehabilitacji dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, w terapii ADHD, w zaburzeniach rozwoju mowy, problemach z uczeniem się i zaburzeniach emocjonalnych oraz dolegliwościach związanych z neurologicznymi powikłaniami tj. zaburzenia pamięci, koncentracji i uwagi po przebytej chorobie COVID-19

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch córeczek. Od lat fascynuje mnie psychologia i zawiłość natury ludzkiej, ale moją ogromną pasją jest także eksploracja i poznawanie świata.